स्कोडाले २० प्रतिशत बिक्री बढाउने

  • admin February 6, 18 12:51 pm
  • Comments
  • 144 Views

चेक अटो उत्पादक कम्पनी स्कोडा मोटरले भारतीय बजारमा आफ्नो उपस्थिति थप मजबुत बनाउने योजना बनाएको छ । कम्पनीले यो वर्ष आफ्ना सवारीको बिक्री २० प्रतिशतले बढाएर करिब २० हजार कार बिक्री गर्ने लक्ष्य सार्वजनिक गरेको छ । स्कोडाले गत वर्ष आफ्ना सवारीको बिक्री ३० प्रतिशतले गरेर १७ हजार ५ सय पुराएको थियो । कम्पनीले ल्याएको ¥यापिड, अक्टिभा र अक्टिभा आरएसको परिमार्जित भर्सनले थप सहयोग पुग्ने विश्वास लिएको छ ।
त्यस्तै कम्पनीले यो वर्ष कोडिक एसयूभी ठूलो संख्यामा बजारमा ल्याउने भएको छ । स्कोडाले २०१७ को अक्टोबरमा कोडिक प्रिमियम एसयुभी भारतीय बजारमा ल्याएको थियो । गएको वर्ष कम्पनीका लागि निक्कै सुखद रहेको स्कोडा अटो इन्डियाका सेल्स, सर्भिस र मार्केटिङका निर्देशक आशुतोश दिक्षितले बताए । समग्र भारतीय अटोमोबाइल बजार यो वर्ष ६ देखि ८ प्रतिशतले वृद्धि हुने प्रक्षेपण गरिएकोमा स्कोडाले भने गर्न वर्षको अवस्थालाई हेरेर दोहोरो अंक मात्र नभइ १५ देखि २० प्रतिशतको वृद्धि लक्ष्य राख्नु त्यति अस्वभाविक नभएको दिक्षितको भनाइ छ । गत वर्ष स्कोडाको बिक्री बढ्नुमा अक्टोबरमा सार्वजनिक भएको कोडिक पनि कारक हो । कोडिकका लागि यो वर्ष नै पहिलो वर्ष हुने भएकाले यसको बिक्रीको प्रभाव स्कोडाको समग्र बजार हिस्सामा राम्रै देखिने विश्वास कम्पनीले लिएको छ ।
स्कोडाले आफ्ना डिलर पार्टनरसहित सेल्स नेटवर्क विस्तारका लागि पछिल्लो दुई वर्षमा १ सय करोड भन्दा बढी भारतीय रुपैयाँ पूर्वाधारमा लगानी गरि सकेको जनाएको छ । हाल भारतमा स्कोडाको डिलरसिप ६८ वटा रहेको र यो वर्षको अन्त्यसम्ममा यो संख्यालाई ७५ मा पुराउने जनाएको छ ।

  • न्युज

न्युज

लिभरपुलको लगातार दोस्रो जित

इङ्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा लिभरपुलले लगातार दोस्रो जित हात पारेको छ। सिजनको आफ्नो दोस्रो खेलमा लिभरपुलले सोमबार...

जापानी कार कम्पनी निसानले चीनमा ९० करोड डलरको लगानी गर्ने

जापानी कार निर्माता निसानले चीनमा ९० करोड डलर लगानी गर्ने भएको छ। उसले चीनमा आफ्नो नयाँ...

राजनीति कर्मचारी दरबन्दी र मर्यादाक्रमबारे राष्ट्रपतिलाई जानकारी

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसँग सङ्घीय संसद् तथा सातै प्रदेशका सभामुख र उपसभामुखले प्रदेश सञ्चालनका लागि कर्मचारीको दरबन्दी...

नेपाल–भारत संयुक्त कृषि कार्यसमूहको सातौं बैठक

नेपाल –भारत संयुक्त कृषि कार्यसमूहको बैठकमा कृषि तथा पशुपक्षी क्षेत्रको विकासमा सहकार्य, कृषि अनुसन्धान तथा विकास,...

सामाजिक मर्यादाविपरित सूचना माग्नु उचित हुदैनः प्रधानमन्त्री ओली

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकारका सबै निकायलाई लोकतन्त्रको मर्मअनुसार नागरिकको सूचना पाउने हकको सम्मान गर्न आग्रह...