तनावपूर्ण एल क्लासिकोमा रियल र बार्सिलोनाको बराबरी

  • admin May 7, 18 7:59 am
  • Comments
  • 122 Views

तनावपूर्ण ला लिगाको एल क्लासिको भीडन्तमा रियल मड्रिड र बार्सिलोना बराबरी खेलेका छन् । पहिलो हाफ र दोश्रो हाफमा अग्रता कायम गरे पनि बार्सिलोनाले जोगाउन नसक्दा घरेलु मैदानमा बराबरी खेल्दै लिगमा अपराजित यात्रा कायम राखेको छ ।
पुरै ४५ मिनेट १० खेलाडीमा सिमित रहेको बार्सिलोनाको लागि सुवारेज र लियोनल मेस्सीले गोल गरे । लुइसस् वारेजले पहिलो हाफकोे १० औं मिनेटमा गोल गरे भने चार मिनेटपछि नै क्रिष्टियानो रोनाल्डोले बराबरी गोल गरे ।
पहिलो हाफको इन्जुरी टाइममा बार्सिलोनाका सार्गी रोबर्टोले रातो कार्ड पाए पनि ५२ औं मिनेटमा लिओनल मेस्सीले गोल गरेर २–१ को अग्रता कायम गर्यो । त्यसपछि ग्यारेथ बेलको गोलको मदतमा ७२ औं मिनेटमा रियल मड्रिडले ला लिगा च्याम्पियन बार्सिलोनासँग बराबरी गर्न सफल रह्यो ।
यो बराबरीसँग ला लिगामा सिंगो सिजन अपराजित रहन तीन खेल बाँकी छ । रियलका रोनाल्डो घाइते भएका कारण मैदान दोश्राो आफभर बाहिर थिए । उनको स्थानमा एसेन्सिओ मैदान छिरेका थिए । यो बराबरीसँगै बार्सिलोनाले अब बाँकी तीन खेल नहारे ला लिगाको सिंगो सिजन अपराजितको रेकर्ड बनाउनेछ ।

 

  • न्युज

न्युज

नबिकेपछि सिमेन्ट सित्तैमा

गुणस्तरिय उत्पादन भन्दा पनि बढी एस्पोजर खोज्ने सामान बिक्न छोडे पछि सित्तैमा दिएको उदारण कहिले काही...

लिभरपुलको लगातार दोस्रो जित

इङ्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा लिभरपुलले लगातार दोस्रो जित हात पारेको छ। सिजनको आफ्नो दोस्रो खेलमा लिभरपुलले सोमबार...

जापानी कार कम्पनी निसानले चीनमा ९० करोड डलरको लगानी गर्ने

जापानी कार निर्माता निसानले चीनमा ९० करोड डलर लगानी गर्ने भएको छ। उसले चीनमा आफ्नो नयाँ...

राजनीति कर्मचारी दरबन्दी र मर्यादाक्रमबारे राष्ट्रपतिलाई जानकारी

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसँग सङ्घीय संसद् तथा सातै प्रदेशका सभामुख र उपसभामुखले प्रदेश सञ्चालनका लागि कर्मचारीको दरबन्दी...

नेपाल–भारत संयुक्त कृषि कार्यसमूहको सातौं बैठक

नेपाल –भारत संयुक्त कृषि कार्यसमूहको बैठकमा कृषि तथा पशुपक्षी क्षेत्रको विकासमा सहकार्य, कृषि अनुसन्धान तथा विकास,...